Locatie
Type appartement
Aantal gasten
Type kamer
Locatie
Type appartement
Aantal gasten
Type kamer

Appartement met 3 slaapkamers te huur – Koninklijke Vlaamse Schouwburg – Theaterresidentie

//
//
Appartement met 3 slaapkamers te huur – Koninklijke Vlaamse Schouwburg – Theaterresidentie

Over deze advertentie

Gemeubileerd driekamerappartement te huur nabij Koninklijke Vlaamse Schouwburg

Theatre Residence biedt een volledig gemeubileerd appartement met drie slaapkamers dat voldoet aan de behoeften van expatgezinnen of groepen die op zoek zijn naar een ruim appartement in Brussel. Dit appartement beschikt over high-speed Wi-Fi, een uitgeruste keuken, wekelijkse schoonmaak, all-inclusive facturering en 24-uurs meertalige ondersteuning. Gelegen aan een groene laan achter het Historisch Vlaams Theater en net buiten de noordelijke wijk, biedt het een praktische uitvalsbasis met gemakkelijke toegang tot culturele en zakelijke bezienswaardigheden. Een ideale accommodatie voor expats in Brussel.

Lokale restaurants, bars en winkels liggen op loopafstand. Als je meer van winkelen houdt, word je verwend met de Rue Neuve, City 2 en de Dansart-wijk in de buurt.

Als je van plan bent om met de auto naar Brussel te reizen, kun je er zelfs voor kiezen om een parkeerplaats te huren in de ondergrondse parkeergarage van het gebouw, want er is een gemakkelijke toegang tot de binnenring.

Op loopafstand van de residentie Theater 41:

  • Beroemde Grote Markt - 5 minuten lopen
  • Rue Neuve (winkelstraat) - 5 minuten lopen
  • Brusselse gemeente - 3 minuten lopen
  • Trein- en metrostation Brussel Noord - 10 minuten lopen

*Minimaal verblijf 91 dagen.

Op zoek naar een probleemloze ervaring in Brussel? Neem dan nu contact op met ons team voor meer informatie.

Vanaf €3150 per maand + kosten (+ €250 eindschoonmaakkosten). De borg is gelijk aan twee maanden huur, exclusief diensten en kosten.

Afbeeldingen van een standaard driekamerappartement kunnen variëren van appartement tot appartement, en de vermelde prijs is alleen voor een gemeubileerd appartement. Als je dit appartement gemeubileerd wilt huren voor langer dan 1 jaar, aarzel dan niet om contact op te nemen met ons verkoopteam.

Informatie aanvragen

Details

ID: 14564

Gasten: 5

Slaapkamers: 3

Bedden: 3

Badkamers: 1

Kamers: 4

Inchecken na: 16:00

Check-out na: 11:00

Type: Gemeubileerd

Kenmerken

Voorzieningen

Flatscreen-tv Flatscreen TV

Volledig ingerichte keukenFully equipped kitchen

Snelle Wi-FiHigh-speed Wi-Fi

MagnetronMicrowave Oven

Handdoeken & linnengoedTowels & linens

Faciliteiten

24 uur sleutel ophalen24hr key collection

Lift(en)Elevator(s)

Parkeren (niet bij de prijs inbegrepen)Parking (Not included in price)

Parkeren met oplaadpunt (Niet bij de prijs inbegrepen)Parking with Charging Station (Not included in price)

Accommodatie

Slaapkamers
2 Standaard Tweepersoonsbedden
4 Gasten

1 Standaard Twin Bed
1 Gast

Prijzen

Laat extra gasten toe: Geen

Schoonmaakkosten: €250 per verblijf

Galerij

Vergelijkbare aanbiedingen

Studio appartement in de buurt van Europese Commissie – Europark Residence

Best verkocht

Gemeubileerd appartement met 3 slaapkamers in Escaut Residence

Weet je niet zeker welk appartement het beste bij je past?
Doe onze quiz en kom erachter!

Ben je geïnteresseerd in een van onze appartementen en wil je dat een van onze verkoopadviseurs je terugbelt?